Prawo do odstąpienia od umowy


UPRAWNIENIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego https://www.pielegnacja-obuwia.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa tj. zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) każdemu konsumentowi, który zawarł umowę na odległość prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni. Oświadczenie o odstąpieniu może zostać wysłane np. na nasz adres mailowy: orders@pielegnacja-obuwia.pl lub korzystając z gotowego formularza online dostępnego na naszej stronie w zakładce Informacje


TERMIN


Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres mailowy podany powyżej. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.


ZWROT ŚWIADCZEŃ


W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, nieuszkodzonym - nie zmieniła się wartość handlowa zwracanego produktu. Każdy Klient sklepu https://www.pielegnacja-obuwia.pl jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy Butyplus. Zakupiony towaru należy zwrócić tylko na poniższy adres:

Butyplus - Krzysztof Jurek
ul. Na Skraju 109C
05-090 Raszyn


Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Butyplus świadczenia o właściwościach towaru(-ów) zamówionych przez konsumenta. Butyplus nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów za pobraniem. Zwrot gotówki nastąpi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od dnia jej otrzymania. Zwroty prosimy o przesyłanie koniecznie i wyłącznie na adres powyżej.

Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy