Waterstop Colours, Water Stop Cream, pasty do butów


Pokaż: 

Sortuj produkty wg :Nazwa+Cena
 1  2  [Następny >>] 


Pasty do skóry licowej, gładkiej Waterstop Collonil impregnują, odświeżają kolor i pielęgnują skóry gładkie. Posiadają w swoim składzie czynnik impregnujący przed dostawaniem się nadmiernej wilgoci do wnętrza obuwia. Zapewniają długotrwałą ochronę przed głęboko wnikającymi zabrudzeniami i wilgocią. Posiadają certyfikat High Tech i są polecane do pielęgnacji i konserwacji materiałów typu Gore-Tex, Sympatex, skór gładkich, tworzyw skóropodobnych.

Pasty do butów Water Stop Kaps do skóry licowej to idealne kremy pielęgnacyjne wykonane z naturalnych składników. Wosk pszczeli ożywia kolor skóry, nadając jej piękny połysk a olej silikonowy oraz fluor chroni skórę przed wilgocią i zabrudzeniem. Zaletą ich jest brak zawartości rozpuszczalników, przez co kremy nadają się do pielęgnowania każdego typu gładkiej skóry.
Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Filtrowanie
Wybierz kolor
Wybierz pojemność
Wybierz przeznaczenie
Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy