Renowatory do zamszu, nubuku, tkanin, Kaps


Sortuj produkty wg :Nazwa+Cena
 1  2  [Następny >>] 


Renovator Nubuck Suede Kaps o pojemności 200 ml to renowator do zamszu, nubuku Kaps, który odnawia kolor obuwia oraz artykułów z zamszu, nubuku i tekstyliów. Wygodny w użyciu, chroni przed wilgocią i plamami. Odżywia skórę powodując poprawę jej stanu. Nie blokuje przewiewności skóry. Trwale zmienia kolor. Nie stosuje się go do skór syntetycznych, gładkich i lakierowanych.

Nubuck & Suede Kaps o pojemności 75 ml odświeża kolory zarówno naturalnego jak i sztucznego zamszu oraz nubuku. Nadaje się również do tekstyliów. Pasta w płynie pielęgnuje oraz poprawia wodoodporność skóry. Nie zmienia właściwości higienicznych skóry. Zalecany do obuwia z membraną klimatyczną.

Suede Dye Kaps to specjalny barwnik do zamszu i nubuku. Preparat pozwala naprawić zniszczone powierzchnie skóry oraz zmienić kolor z jasnego na ciemny. Podczas barwienia można uzyskać wysoki efekt, bez obawy, że barwnik przeniknie do innych części obuwia. Nie stosować do skór i gładkich. Nawet po długim czasie kolor nie ulega płowieniu i matowieniu. Barwnik nadaje skórze głęboki kolor.




Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Filtrowanie
Wybierz kolor
Wybierz pojemność
Wybierz przeznaczenie
Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy