Pasty do butów zamszowych, pasty do zamszu, nubuku


Pokaż: 

Sortuj produkty wg :Nazwa+Cena
 1  2  3  4  5 ...  [Następny >>] 


Skóry typu "welur" są skórami wyprawy chromowej wykończanymi od strony mizdry, o powierzchni matowej, z równo podciętym i zwartym włóknem, wybarwiane równomiernie zazwyczaj na ,"żywy" kolor. Welury używa się do wyrobu wszelkiego rodzaju obuwia. Nazywane są skórami zamszowymi ( naturalny zamsz ).

Skóry typu "nubuk" stanowią odmianę skór wyprawy chromowej wykończanych techniką szlifowania lica. Charakteryzują się bardzo krótkim włosem, delikatnym dotykiem i jednolitą barwą na całej powierzchni. Wyprawia się je z surowca cielęcego i bydlęcego grubości 0,9-1,4 mm oraz świńskiego grubości 0,9-1,2 mm i niekiedy końskiego. Przeznacza się je na cholewki obuwia kobiecego i młodzieżowego, natomiast skóry nubukowe grubsze na cholewki obuwia męskiego

Pasty do butów zamszowych, pasty do nubuku renomowanych marek polskich jak Kaps i znanych marek europejskich jak Collonil, Bama, salamander, Show znajdziesz w naszym sklepie internetowym w wielu modnych kolorach i przystępnych cenach. Pasty do zamszu, pasty do butów z nubuku są dostępne w naszym sklepie internetowym pielęgnacja-obuwia.pl zarówno w sprayu jak i w płynie do odświeżania koloru, renowacji skóry i impregnacji.
Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Filtrowanie
Wybierz kolor
Wybierz pojemność
Wybierz przeznaczenie
Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy