Pasty do butów, Shoe Cream, Collonil, Bama, Kaps


Pokaż: 

Sortuj produkty wg :Nazwa+Cena
Bordowy krem, pasta do butów Shoe Cream Kaps
19,80 zł
( 26,40 zł / 100 ml )
 1  2  3  4  [Następny >>] 


Pasty do butów Shoe Cream Kaps o pojemności 75 ml to kremy do obuwia, które pielęgnują skórę, natłuszczają ją, nadają jej elastyczność i połysk. Zawierają naturalny wosk pszczeli oraz olejki. Pasta chroni buty przed wilgocią i odnawia kolor skóry. Nadaje się do skór gładkich, lakierowanych, naturalnych oraz syntetycznych.

Pasty do butów Shoe Cream Bama o pojemności 75 ml to kremy skóry licowej, skóry gładkiej. Shoe Cream Bama pielęgnują i odświeżają kolor skór gładkich. Formuła tego kremu do butów została opracowana na bazie wysokiej jakości wosków carnauba.

Shoe Creme Collonil ( nie zawierają rozpuszczalników ) zapewniają skuteczną pielęgnację skór gładkich. Intensywnie ożywiają kolory i nadają długotrwały, naturalny połysk. Zapewniają maksymalną ochronę i zabezpiecza skutecznie przed wilgocią dzięki formule HIGH TECH Nano Protection. Zawierają również substancje odżywiające skórę.
Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Filtrowanie
Wybierz kolor
Wybierz pojemność
Wybierz przeznaczenie
Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy