Pasty do skóry licowej, Self Shine, Collonil, Bama, Kaps


Pokaż: 

Sortuj produkty wg :Nazwa+Cena
 1  2  [Następny >>] 


Pasty do skóry licowej Self Shine Collonil nadają gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego użycia. Pasta jest szybka i wygodna w użyciu. Zastosowana formuła nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Zabezpiecza przed wilgocią i zapobiega to powstawaniu plam.

Pasty samopołyskowe Self Shine Cream Bama to zaawansowana formuła z naturalnych wosków, które nadajdzą butom piękny natychmiastowy połysk i głębszą barwę, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Użycie pasty jest łatwe i praktyczne, ponieważ gąbka posiada aplikator do nakładania.

Pasta do butów Self Shine Kaps to płynna samopołyskowa pasta do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje skórę utrzymując jej elastyczność. Pasta posiada dobre zdolności kryjące dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania.
Darmowa dostawa
Darmowa przesyłka dla zamówień powyżej 250,00 zł
darmowa przesyłka tylko na terenie Polski
(na podstawie ceny produktu)


Filtrowanie
Wybierz kolor
Wybierz pojemność
Wybierz przeznaczenie
Secure Checkout for Piece of mind
SSL Secure Page
Witaj na naszej stronie
Ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo, tak dla pewności, chcielibyśmy Cię zapewnić, że jest to 128-bitowa bezpieczna, szyfrowana strona internetowa SSL. Twoje połączenie z tą witryną jest bezpieczne na wszystkich naszych stronach. Możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.
Z poważaniem,
Butyplus Krzysztof Jurek

secure checkout for piece of mind
Secure Checkout for Piece of mind
Logowanie
Wpisz swój login:

Wpisz hasło:


Zapomniałaś(-eś) hasło ?
Rejestracja nowego konta
Akceptujemy